הסיפור שלי עם הצילום

הסיפור שלי עם הצילום התחיל לפני כעשרים שנים, אז כבר ידעתי שבזה אני רוצה לעסוק. הרגשתי שכל חושיי מכוונים אותי לנקודה בה אני נמצאת היום.
אז בלי לחשוב הרבה התחלתי בללמוד את יסודות הצילום, קורס בסיסי למתחילים. וכמו בכל תחום יש נישות שונות שכדאי לפתח, ואני אהבתי מאוד צילומי אפנה, אי אפשר להתעלם מהביוטי, נכון? אז עשיתי קורס אחד על אחד עם צלם אופנה, אבל…תמיד יש אבל 😊 זה היה מאוד בסיסי וגם לא היו לי הקשרים הנכונים להתחיל, מה עשיתי? המשכתי לעבוד כעוזרת אישית, לפחות זה היה בעולם האמנות!
כעבור שלוש שנים החלטתי לנסות את מזלי במדינה אחרת, הרגשתי ששם אקבל את ההזדמנות להיות צלמת, בדרך כלל האינסטינקטים שלי מאוד נכונים. ואכן אחרי המעבר ללונדון כשחיפשתי עבודה בצילום התקבלתי כצלמת שניה בסטודיו לצילום פורטרטים, אולי פעם אספר לכם איך התנהל ראיון העבודה,
לא, זה לא מה שאתם חושבים!
כעבור שנתיים חזרתי לארץ מסיבות אישיות וניסיתי את מזלי בצילום, אתם בטח כבר יודעים שזה לא נחל הצלחה. הסתובבתי בין גני ילדים, בתי דפוס, עיתונים, הדפסתי פליירים… וכלום, הייאוש גבר וכבר הייתי צריכה להתפרנס שוב, אז חזרתי לעבודות המשרד. אבל, הפעם האבל הוא חיובי, הייתי עקשנית כהרגלי והתמדתי בצילום, למדתי בקורסים שונים למקצע את עצמי עוד ועוד ובכל פעם כששאלו אותי מה אני עושה בחיים עניתי: "אני צלמת", אז היו הרבה תגובות של וואו איזה יופי וכאלה, אך ההתקדמות היתה איטית. עד שיום אחד החלטתי פשוט להקים אתר אפילו מתמונות שצילמתי בתחילת הדרך, העיקר שיהיה תיק עבודות מקצועי. בשלב הזה כבר הייתי חצי רגל בפנים, כי אין מה לעשות התחילה עונת הסיורים באתרים וירטואלים. לא אלאה אתכם הרבה. מנקודה זו התחלתי שיווק מסיבי באמצעות שיחות קרות (טלמרקטינג) ללקוחות פוטנציאלים ואט אט קיבלתי עבודה ועוד עבודה. היום אתר האינטרנט שלי מתחדש בתמונות חדשות מצילומים של לקוחות באופן עקבי ואני מאוד גאה (מנפחת חזה 😊) במה שהשגתי.
אז למה אני כותבת לכם? כי אשמח לעבוד עם עוד אנשים חדשים ולהיות חלק מהחוויה של העיצוב שלכם.

אודות גילה אזולאי

צלמת המתמחה בצילום עבור בעלי עסקים, כגון: צילום אדריכלות ועיצוב פנים, צילום תדמית, צילום סרטי תדמית.