משווקים את העסק/גילה אזולאי

היי, היום אני כותבת לכם בנימה יותר אישית ורוצה לספר לכם על הדרך שלי לשווק ולקדם את העסק.
כפי שאתם יודעים אני מצלמת כבר קרוב לעשרים שנים באופן כללי, אך שבע שנים מתוכן מתמקדת בצילום אדריכלות ועיצוב פנים.
הדרך להגיע אליכם המעצבים לא פשוטה, כי מן הסתם אתם עובדים כבר עם צלמים שאתם אוהבים את העבודה שלהם וכמו שאני ולקוחותיי פיתחנו קשרי חברות, כך גם אתם.

אז מה אני עושה? מחפשת אינדקסים שונים של מעצבים ואדריכלים וכל העוסקים בתחום ומסביב לו ומתקשרת לכל אחד ואחת מהרשימה. וגם מתקשרת למי שפירגן לי בלייק באינסטגרם או בפייסבוק. והדרך לא פשוטה, לשלוח מיילים, ווצאפים, והכי חשוב לעשות מעקב אחרי השליחה, פעם אחר פעם, כי כמו שאתם הכי יודעים פרויקטים כמעט אף פעם לא מושלמים. וכשסוף סוף מגיע הרגע… יוצאים לדרך.
היום אני עובדת על שיווק ופיתוח העסק בשני ערוצים:

 1. אני פותחת סדנת צילום למעצבים בה תלמדו לצלם בעצמכם את הפרויקטים שלכם ברמה כזו שתוכלו להעלות את התמונות לפייס ולאינסטוש. חלקכם חדשים בתחום ואין באפשרותכם להשקיע בהזמנת צלם מקצועי, כי התקציב לא מאפשר. וחלקכם מתקדמים עם המון פרויקטים, אך לא כל פרויקט "ראוי" לצילום, לכן תרצו לעשות זאת בעצמכם. הסדנה הזו מיועדת לכולם.

2. הערוץ השני שעדיין לא מוכן ונמצא בתהליך הוא הרצאה שאני מפתחת בתחום האדריכלות אז והיום והשפעתה על הצילום. ההרצאה תהיה מורחבת ומעניינת במיוחד, והמטרה שלה ללמד ולהעשיר ולא רק את האדריכלים והמעצבים שביניכם. אז המשיכו לעקוב ואם יש לכם שאלות, אני תמיד פה בשבילכם.
גילה

גילה אזולאי - צלמת

אודות גילה אזולאי

צלמת המתמחה בצילום עבור בעלי עסקים, כגון: צילום אדריכלות ועיצוב פנים, צילום תדמית, צילום סרטי תדמית.